Corporate

Praxity

ERTA, ULUSLARARASI DENETİM VE MUHASEBE ÜST KURULUŞU PRAXITY AISBL İLE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI İMZALAMIŞTIR.

Yeditepe Network bünyesinde yer alan firmamız, uluslararası, ulusal ve bölgesel muhasebe ve denetim firmalarının bir numaralı uluslararası iş ortaklığı olan Praxity-Global Alliance Ltd. şirketinin üyesi olduğunu belirtmekten mutluluk duymaktadır. İş ortaklığımız, dünya çapında faaliyet gösteren şirketler için küresel bir erişim sunmaktadır.

Praxity-Global Alliance İş Ortaklığı 96`yı aşkın ülkede faaliyet göstermekte olup, 2012 yılı birleşik cirosu yaklaşık 3,9 milyar USD olarak gerçekleşmiştir. Bu ciro ile Praxity uluslararası bağımsız denetim üst birlikler sıralamsında sekizinci sırada bulunmaktadır. Belçika kanunları (AISBL) uyarınca kurulan Praxity`nin idari merkezi Londra`dadır.

Bu üyelik sonrası ERTA Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim LTD.ŞTİ., müşterilerimiz için küresel pazara açılan birer kapı olmayı amaçlamaktadır. Bütün kilit ekonomik alanlarda sunduğu üstün hizmet ile Praxity, firmalarımızın büyümesi için bir fırsat olabilecektir.


DENETİM VE İŞ BİRLİĞİNDE KÜRESEL BİR VİZYON

Sınırların gittikçe daha şeffaf hale geldiği bir iş dünyasında bir çok şirket ulusal sınırların ötesinde iş fırsatları aramaktadır. Ancak, bu yönelim yeni ve sınırsız ufuklar açmasına rağmen, küresel muhasebe çözümleri bakımından birçok zorluğu da beraberinde getirmektedir.

Praxity`nin bir üyesi olmak, dünya çapında firmalara ev sahipliği yapan bir kurumun kapılarının açılması anlamına gelmektedir.

Türkiye’de, yerel pazarındaki hizmetlerin yanı sıra uluslararası desteğe ihtiyacı olan çok sayıda işletme bulunmaktadır. Praxity iş ortaklığına dahil firmalar ile birlikte faaliyet göstererek, Türkiye`de ve dünyada mümkün olan en iyi hizmeti vermeye kendini adamış profesyonel denetim ve muhasebe firmaları ile çalışmaktadır. Uluslararası sınırların ticari bakımdan şeffaf olduğu yarının dünya pazarında bu işletmelerin kurumlarını büyütebilmesi ve vizyonlarını genişletebilmesi için paha biçilmez bir araçtır.

Hedefimiz gittikçe küreselleşen bir iş ortamında işletmelere uluslararası düzeyde daha iyi hizmet vermek için dinamik ve yenilikçi bir ortam sağlamaktadır. Dünya pazarını açarak sonsuz imkânları herkesin avantajına sunmak istiyoruz.

Sonuç olarak, Praxity ile Şirketimiz, dünya çapında bir müşteri tabanına eşsiz bir iş imkânı sunacağına inanmaktadır. Praxity iş ortaklığı bütün işletmeler için ufuklarını genişletecek önemli ve heyecan verici ilave fırsatlar sunmaktadır.

Bu konuda ilerleyen zamanda ayrı ayrı veya toplu olarak müşterilerimize ayrıntılı açıklama yapılacaktır.

Saygılarımızla